"Skutecznie promujemy wolność"

EN

Szkoła Leszka Balcerowicza 2018

TEGOROCZNA EDYCJA SZKOŁY LESZKA BALCEROWICZA! [Wyniki rekrutacji poniżej]

Czterodniowy cykl wykładów i warsztatów w ciekawych lokalizacjach na terenie Warszawy! Wśród prowadzących znani i doświadczeni ekonomiści, dziennikarze, przedsiębiorcy i eksperci z innych branż. Pokrywamy koszty zakwaterowania, wyżywienia i przewidzianych atrakcji.

RAMOWY PROGRAM:

5.12 - Dzień FOR

6.12 - Dzień zdolności komunikacyjnych i nowych mediów.

7.12 - Dzień organizowania czasu i zespołu.

8.12 - Dzień szkolenia umiejętności przywódczych.

Szczegółowy program i lista prelegentów zostaną podane wkrótce.


CZY TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE?

Do rekrutacji zapraszamy wszystkie osoby, które:

  •  są zainteresowane obroną i wzmacnianiem wolności i praworządności w Polsce,
     
  •  ukończyły 18, ale nie przekroczyły 30 lat,
     
  • chcą dowiedzieć się jak działają nowoczesne narzędzia komunikacji i nauczyć się ich używać w obronie wolności,
     
  • są zainteresowane gospodarką, prawem, przedsiębiorczością i polityką,
     
  • chcą zdobyć wiedzę i nowe umiejętności korzystając z doświadczeń prowadzących zajęcia,
     
  • chcą wymienić się doświadczeniami w gronie ambitnych rówieśników.

Rekrutacja zakończona


WYNIKI REKRUTACJI:

  1. Bącal Paweł - Uniwersytet Warszawski
     
  2. Darecki Rafał - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
     
  3. Fabijański Kosma - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie (absolwent)
     
  4. Falba Aleksandra Wioletta - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
     
  5. Galas Jakub Marcin - Uniwersytet Śląski w Katowicach
     
  6. Gerlach Radosław - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
      
  7. Górnofluk Ada Marta - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
     
  8. Wojciech Grabowski - Technische Universität w Berlinie
     
  9. Jędrol Gabriel Jakub - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 
     
  10. Kaczmarek Emilia - Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach  
         
  11. Klimczak Bartosz Andrzej - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (absolwent)
     
  12. Leszczyński Paweł Tomasz - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (absolwent), Uniwersytet Warszawski (absolwent)
     
  13. Mierzyńska Kinga Jolanta - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
              
  14. Nowacki Robert Eryk - Uniwersytet Łódzki   
         
  15. Oliński  Piotr Paweł - X Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
     
  16. Parkita Karol - Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
     
  17. Pieciul  Anna - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
     
  18. Pięta Aleksandra - Uniwersytet Śląski w Katowicach
     
  19. Piwowar Paweł Stefan - Uniwersytet Śląski w Katowicach (absolwent)
     
  20. Pliszek  Aleksandra Marta - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie     
     
  21. Podsiadłowski Wojciech - Uniwersytet Warszawski
     
  22. Rachalski Michał - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie   
      
  23. Rozynek Kamil - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu  
               
  24. Serwiński Aleksander - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu    
        
  25. Spendel Magdalena Beata - Uniwersytet Wrocławski
     
  26. Stawarz  Marcin - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
     
  27. Szpek Witold - Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Orleański      
            
  28. Szylińska Katarzyna - Uniwersytet SWPS  w Warszawie      
     
  29. Turlej Kinga - Politechnika Rzeszowska    
            
  30. Wiśniewski Paweł - Politechnika Poznańska (absolwent)

Regulamin do pobrania poniżej.

Wspierają nas