"Skutecznie promujemy wolność"

EN

2013-02-28

Prof. Leszek Balcerowicz na UŁ, PŁ i w Manufakturze w Łodzi (5 marca)

Prof. Leszek Balcerowicz na UŁ, PŁ i w Manufakturze w Łodzi (5 marca)

5 marca 2013 (wtorek) prof. Leszek Balcerowicz, Przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju, wygłosi wykłady otwarte pt. "Odkrywając wolność" w Łodzi.

Wykłady odbędą się:

  • w godzinach 11:30-13:30 na Uniwersytecie Łódzkim w Auli A Wydziału Zarządzania UŁ przy ul. Matejki 22/24 w Łodzi.
     
  • w godzinach 14:15-16:15 na Politechnice Łódzkiej w Auli W-34 Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ przy ul. Żeromskiego 116 w Łodzi.
     
  • o godz. 18:00 spotkanie w Empiku Manufaktura przy ul. Karskiego 5, które poprowadzi Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny magazynu „Liberte!”.

Seria wykładów Leszka Balcerowicza towarzyszy promocji najnowszej książki, która powstała dzięki staraniom Forum Obywatelskiego Rozwoju. Książka „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów” to pierwszy tak obszerny wybór tekstów, które w znakomitej większości nigdy nie zostały przetłumaczone na język polski. Znajdują się w niej teksty najlepszych myślicieli wolnościowych: od postaci natychmiast z wolnością się kojarzących, jak F. von Hayek, czy L. von Mises, aż po wielkich literatów, jak M. Vargas Llosa, opatrzone wstępem prof. Balcerowicza.

„Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów” to must-read nie tylko dla ekonomistów!

Podczas wykładu będzie można kupić książkę i zdobyć dedykację prof. Balcerowicza.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz kalendarium wykładów wolnościowych prof. Leszka Balcerowicza