"Skutecznie promujemy wolność"

EN

Patronat FOR: Zapraszamy do udziału w projekcie Studiuję - głosuję!

Forum Obywatelskiego Rozwoju wraz z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów zaprasza do udziału w projekcie Studiuję – głosuję!

Studiuję – głosuję! to ogólnopolska kampania informacyjna, mająca na celu zachęcenie studentów do oddania głosu w nadchodzących wyborach prezydenckich – 10 maja.

Projekt jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ze strony środowiska akademickiego na wiedzę dotyczącą aktywności obywatelskiej. Brak pożądanych informacji przyczynia się do coraz niższej frekwencji wyborczej, a ta z kolei negatywnie wpływa na jakość polskiej sceny politycznej. Organizacja akcji informacyjnej ma na celu zwiększenie świadomości obywatelskiej studentów oraz zaangażowanie społeczności akademickiej w arenę życia społecznego i politycznego.

Projekt Studiuję – głosuję! zagości na większości uczelni i szkół wyższych, znajdujących się w największych ośrodkach akademickich w Polsce. W okresie przedwyborczym (26 marca – 10 maja) zostanie przeprowadzona szeroko zakrojona akcja informacyjna w stacjach telewizyjnych i radiowych, a także w prasie, w Internecie oraz bezpośrednio wśród grupy docelowej naszych działań, czyli studentów.

Więcej informacji