"Skutecznie promujemy wolność"

EN

FOR zaprasza na Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces.

Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces. - to największy, organizowany przez studentów, biznesowy Festiwal w Polsce, składający się z bezpłatnych wykładów, warsztatów i spotkań z ludźmi ze świata biznesu, którzy dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą i swoim doświadczeniem.

Tegoroczna warszawska edycja Festiwalu, której organizatorem oprócz Studenckiego Forum Business Centre Club jest Samorząd Studentów UW będzie odbywać się w dniach 16 - 18 kwietnia w murach Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas trzech dni prelekcje, debaty i szkolenia poprowadzą m.in. Krzysztof Jędrzejewski, Lech Kaniuk, Michał Kołtyś, Jacek Chmielecki, Karol Bartkowski, Andrzej Blikle, Witold Anusz, Marek Kowalczyk, Dorota Raben i Mariusz Pawlak.

Festiwal BOSS to wydarzenia skierowane do ambitnych studentów i absolwentów, poszukujących swojej ścieżki rozwoju. Projekt od 12 lat gromadzi aktywnych młodych ludzi, pragnących rozwijać się i spełniać w pracy zawodowej. Wobec wysokiego poziomu merytorycznego wydarzenia uczestnikami są także przedstawiciele MŚP oraz pracownicy korporacji.

Celem projektu jest zainspirowanie i zmotywowanie do działania osoby młode i ambitne, które już w trakcie studiów dbają o swój samorozwój. Dzięki wydarzeniu każdy z uczestników otrzyma solidny zastrzyk praktycznej wiedzy, który będzie mógł wykorzystać w swoim życiu zawodowym.

Na biorących udział w Festiwalu czeka wiele konkursów przygotowanych przez partnerów oraz specjalne promocje w lokalach partnerskich, które obowiązywać będą za okazaniem unikalnej zniżkowej karty.

Festiwal zamyka oficjalne wydarzenie networkingowe, które odbędzie się klubie Capitol już 18.04.

Forum Obywatelskiego Rozwoju jest patronem wydarzenia.

Oficjalne wydarzenie Festiwalu:

https://www.facebook.com/events/956299114394969/

Zapisy już od 10 kwietnia, ilość miejsc ograniczona. Śpiesz się, nie może Cię zabraknąć!