Forum Obywatelskiego Rozwoju

9. kwietnia 2013 r. o godzinie 17:10 prof. Leszek Balcerowicz, Przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju, wygłosi wykład otwarty pt. „Odkrywając wolność”.

Wykład odbędzie się w Auli B w Budynku Głównym SGH przy al. Niepodległości 162.

Seria wykładów Leszka Balcerowicza towarzyszy promocji najnowszej książki, która powstała dzięki staraniom Forum Obywatelskiego Rozwoju. Książka „Odkrywając wolność przeciw zniewoleniu umysłów” to pierwszy tak obszerny wybór tekstów, które w znakomitej większości nigdy nie zostały przetłumaczone na język polski. Znajdują się w niej teksty najlepszych myślicieli wolnościowych: od postaci natychmiast z wolnością się kojarzących, jak F. von Hayek, czy L. von Mises, aż po wielkich literatów, jak M. Vargas Llosa, opatrzone wstępem prof. Balcerowicza.

„Odkrywając wolność przeciw zniewoleniu umysłów” to must-read nie tylko dla ekonomistów!

Książkę „Odkrywając wolność – przeciw zniewoleniu umysłów” można będzie kupić zarówno przed, jak i po wykładzie przed Aulą B.

Po wykładzie odbędzie się kameralne spotkanie w Sali Kolumnowej, na którym będzie można zdobyć dedykację do zakupionej książki od prof. Balcerowicza.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju, Samorząd Studentów SGH oraz Wydawnictwo Zysk i S-ka. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Meet the VIP, organizowanego już po raz kolejny przez Samorząd Studentów SGH.

Serdecznie zapraszamy!