Forum Obywatelskiego Rozwoju

Jeśli deregulacja to nie jest dla Ciebie teoretyczne pojęcie, lecz misja.

Jeśli chcesz, by w Polsce żyło się i pracowało łatwiej.

Masz dość abstrakcyjnych raportów i pustych obietnic.

Jesteś urodzonym organizatorem/-ką i nie możesz doczekać się, by organizować naszych współpracowników oraz świat zewnętrzny do wypracowania konkretnych rozwiązań, które zmniejszą koszty działania obywateli w Polsce, to mamy wyzwanie dla Ciebie!

Zadanie: Rozwój strony UlepszPrawo.pl oraz organizowanie propozycji deregulacyjnych z wykorzystaniem strony UlepszPrawo.pl.

Opis zadania: Twórcze korzystanie z informacji spływających z UlepszPrawo.pl do tworzenia propozycji deregulacyjnych. Pozyskanie do współpracy przy animowaniu strony organizacji przedsiębiorców, mediów oraz współpracowników, którzy będą tworzyć propozycje deregulacyjne.

Warunki: Wynagrodzenie, przynajmniej na początku, 0 zł miesięcznie, a gdy się poznamy lepiej, fundacja pozyska więcej środków, a portal UlepszPrawo.pl pozwoli wyprodukować najlepszy raport deregulacyjny w Polsce, uzgodnimy coś innego.

Jak się zgłosić: W krótkim akapicie napisz, dlaczego to Ty jesteś człowiekiem, który stworzy najlepszy doroczny raport deregulacyjny w Polsce – ten akapit wraz z CV wyślij na e-mail: [email protected], w tytule maila napisz: Koordynator UlepszPrawo.pl. Czekamy na Twoje zgłoszenie do dnia, w którym znajdziemy właściwą osobę, ale nie dłużej niż do wiosny!