Forum Obywatelskiego Rozwoju

10 października 2017 r. w Szczecinie odbędzie się wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza „Systemy instytucjonalne i warunki życia w kraju”. Po wykładzie będzie możliwość zakupienia najnowszej książki profesora pt. „Wolność, rozwój, demokracja” w promocyjnej cenie.

Zobacz WIDEO z wystąpienia Profesora.

Spotkanie organizowane jest z okazji jubileuszu 25 lat działalności Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie.

Data i godzina: 10 października 2017 r. (wtorek), godz.16:00
Miejsce: Szczecin, Stara Rzeźnia Więcej szczegółów na stronie organizatora wydarzenia.

Zapraszamy!

UWAGA: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja!


„Publiczne wystąpienia Profesora Leszka Balcerowicza od lat budują świadomość ekonomiczną Polaków. Podobną misję realizuje już 25. rok nasza Uczelnia. Uważamy, że warto uczciwie i merytorycznie rozmawiać o ekonomii i gospodarce, warto propagować i promować zasady ekonomii racjonalnej, której twarzą i uosobieniem jest prof. Balcerowicz. W końcu warto spotkać się i podyskutować z jednym z najlepszych polskich ekonomistów.

To dlatego, dla uświetnienia naszego jubileuszu 25-lecia, zapraszamy na to ważne i ciekawe spotkanie”.

prof. Aneta Zelek, Rektor ZPSB


„Wolność, rozwój demokracja” to zbiór najważniejszych tekstów Leszka Balcerowicza z prasy polskiej i zagranicznej. Również tych z szuflady, nigdy nie publikowanych. Teksty rozproszone, zebrane teraz w jeden tom, stały się znakomitym obrazem Polski i świata z ostatnich lat. Autor nadaje takim pojęciom jak demokracja, kapitalizm, państwo socjalne właściwy sens, walcząc z ich zakłamywaniem.

 

 


W mediach o spotkaniu: