Forum Obywatelskiego Rozwoju

Forum Obywatelskiego Rozwoju, Austrian Economics Center, SKN Spraw Zagranicznych SGH i SKN Ekonomicznej Analizy Prawa SGH mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji Free Market Road Show 2015, która odbędzie się 8 maja 2015 r. w godzinach 9.30-13.40 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Konferencja prowadzona  będzie w języku angielskim.

Free Market Road Show to odbywający się w 35 miastach świata cykl konferencji z udziałem najwybitniejszych przedstawicieli świata nauk ekonomicznych, biznesu oraz polityki poświęconych aktualnym problemom gospodarczym i politycznym. W ramach warszawskiej edycji projektu odbędą się 3 panele dyskusyjne poświęcone reformom ekonomicznym i instytucjonalnym na Ukrainie, szansom na wyjście z kryzysu krajów Europy, a także przedsiębiorczości na naszym kontynencie. W dyskusjach udział wezmą czołowi eksperci – m.in. Leszek Balcerowicz (FOR), Stanisław Gomułka (BCC), Paweł Kowal , Rafał Antczak (Deloitte), Deirdre McCloskey (University of Illinois), Richard Rahn (Cato Institute).

Partnerami wydarzenia są Friedrich Neumann Foundation, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się załączonym programem wydarzenia oraz rejestracji na stronie internetowej projektu http://freemarket-rs.com/registration/?city=Warsaw

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Łukaszem Dąbrosiem: e-mail [email protected]

Program: http://freemarket-rs.com/tour/warsaw/

Rejestracja: http://freemarket-rs.com/registration/?city=Warsaw

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/733663466751128/