Forum Obywatelskiego Rozwoju

7 milionów uczestników z 115 krajów. 24 tysiące wydarzeń na całym świecie. Patronat premiera Waldemara Pawlaka, prezydenta USA Baracka Obamy i premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona. Twoja uczelnia, szkoła czy firma może pomóc pobić te imponujące wyniki Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Wśród ponad 100 krajów organizujących Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2010 znalazła się również Polska. Polscy przedsiębiorcy organizują 860 imprez obejmujących 80.000 osób. Projekt „Otwarta Firma” ściąga ponad 50 tysięcy uczestników. To największe wydarzenie w ramach ŚTP, w którym ponad 1000 przedsiębiorców otworzyło drzwi do swoich firm i gościło młodzież pokazując jak od wewnątrz działają ich firmy.

Wiele wskazuje na to, że w tym roku do akcji włączy się jeszcze większa liczba partnerów i uczestników.

Wystawa dla przedsiębiorców? Dlaczego nie?

Wachlarz imprez tworzących ŚTP jest każdego roku niezwykle szeroki: od merytorycznych szkoleń i wykładów, poprzez konferencje i spotkania z przedsiębiorcami, po wystawy, przedstawienia i happeningi – informuje organizator Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na przygotowanym z okazji ŚTP 2011 profilu na Facebooku. Informacje o planowanych wydarzeniach można znaleźć także na stronie internetowej Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi imprez, w organizację ŚTP może włączyć się każdy: zarówno duże firmy (PKO BP, TP SA), małe przedsiębiorstwa, przedstawiciele mediów i organizacje.

Firmy i organizacje z całego świata, łączcie się!

Ogólnopolski Komitet Koordynacyjny:

  • Forum Młodych PKPP Lewiatan
  • Kreatywne Strategie
  • Stowarzyszenie Freelancity.org
  • Forum Obywatelskiego Rozwoju
  • Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
  • Polska Przedsiębiorcza


Więcej informacji