"Skutecznie promujemy wolność"

EN

Różne pomoce, materiały i książki elektroniczne

http://www.abc-ekonomii.net.pl/
Serwis stworzony z myślą o studentach kierunków ekonomicznych. Duża liczba prac, materiałów i książek elektronicznych z zakresu przedmiotów wykładanych w wyższych szkołach ekonomicznych. (płatny)

http://socserv.mcmaster.ca/econ/ugcm/3ll3/mill/prin/index.html
Strona zawierająca elektroniczne wersje pięciu książek Johna Stuarta Milla.

http://www.sceno.edu.pl/
Portal Świętokrzyskiego Centrum Edukacji na Odległość. Na stronie można znaleźć materiały szkoleniowe i naukowe, artykuły z zakresu ekonomii, marketingu, IT i zarządzania, bazy danych i wiele innych przydatnych informacji.

http://www.econom.pl/
Portal studentów ekonomii. Oprócz codziennych aktualności można tu znaleźć bogatą bazę opracowań tematycznych, oferty pracy, praktyk oraz korepetycji z wielu przedmiotów na terenie całej Polski.

http://www.sciaga.pl/student/index.html
Znany portal dla studentów zawierający dużą liczbę przydatnych opracowań z zakresu przedmiotów nauczanych w gimnazjach liceach i szkołach wyższych. Oprócz tego oferty korepetycji.

http://www.opracowania.info/news.php
Zbiór opracowań z zakresu nauk ścisłych i humanistycznych dla studentów i nie tylko.

http://www.balcerowicz.pl/
Oficjalna strona profesora Leszka Balcerowicza, na której można znaleźć wiele ciekawych opracowań o tematyce ekonomicznej, w tym felietony i książki w wersji elektronicznej.

http://cepa.newschool.edu/het/
Anglojęzyczna strona poświęcona teoriom ekonomicznym i historii myśli ekonomicznej. Eseje, przydatne linki oraz spis zasłużonych ekonomistów.

http://www.economicsnetwork.ac.uk/teaching/text.htm
Wortal ekonomiczny w języku angielskim zawierający bazę kursów dla studentów kierunków ekonomicznych od poziomu początkującego po zaawansowany.

http://ocw.mit.edu/OcwWeb/Economics/index.htm
Wydział Ekonomii Massachusetts Institute of Technology, którego pracownikami są ekonomiści światowej sławy. Na stronie można znaleźć materiały edukacyjne i publikacje naukowe.