"Skutecznie promujemy wolność"

EN

Mur-Beton Uczciwie


Czy można budować bez korupcji?
Ponad połowa osób, które stykają się ze zjawiskiem korupcji w budownictwie przyznaje, że problem dotyczy uzyskiwania pozwolenia na budowę. Najczęstsze nie finansowe świadczenia to obowiązek zlecenia zadań wskazanej firmie.
Przeczytaj najnowszy raport Stowarzyszenia Normalne Państwo, Fundacji FOR i Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej.
Zobacz prezentację z konferencji prasowej.
Zobacz galerię zdjęć.Budujemy bez korupcji!


Stowarzyszenie ,,Normalne Państwo" po raz kolejny rusza z kampanią antykorupcyjną -,,Nie daję, nie biorę łapówek". Tym razem, poza namawianiem do otwartego demonstrowania przez Polaków, że nie dają i nie biorą łapówek poprzez naklejanie znanej już naklejki z figą dla korupcji, kampania nabiera nowego wymiaru.

Stowarzyszenie ,,Normalne Państwo" wspólnie z Fundacją FOR oraz Stowarzyszeniem Agencji Reklamowych jest w trakcie prac nad raportem dotyczącym łapówkarstwa w budownictwie. Dlatego też działacze Ruchu kierują prośbę do Czytelników serwisu www.muratordom.pl, o wzięcie udziału w ankiecie, której wyniki będą wykorzystane w przygotowywanym raporcie.

MURATOR S.A., którego medialnymi orędownikami są miesięcznik Murator, oraz serwisy www.muratorplus.pl, www.muratordom.pl oraz www.architektura-murator.pl, objął patronat nad tą akcją.


Kliknij na ten link aby wypełnić ankietę

Dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili ankietę. Ankieta jest nadal aktualna ale wyniki, które pozyskaliśmy od Państwa do początku grudnia zostały przekazane do analizy i zostaną one przedstawione w raporcie "Czy można budować bez korupcji?"