Forum Obywatelskiego Rozwoju

2020-01-08

Leszek Balcerowicz oraz Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju, po raz kolejny wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W tym roku na aukcji charytatywnej będzie można wylicytować:

Kolekcjonerskie wydanie książki „Lech. Leszek. Wygrać wolność”: książka z autografami Lecha Wałęsy i Leszka Balcerowicza, oprawiona w wyjątkową, specjalnie zaprojektowaną wersje okładki w kolorze srebrnym, zapakowana w obite płótnem pudełko z tłoczonym na srebrno tytułem.

LICYTACJA na stronie Allegro.pl

Spacer z Leszkiem Balcerowiczem: start ze Świętokrzyskiej, spod Ministerstwa Finansów, zaglądając po drodze m.in. pod siedzibę kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wspólnie z Leszkiem Balcerowiczem pokonasz trasę, którą jako pełniącemu obowiązki wicepremiera i ministra finansów jednocześnie, przyszło przemierzać codziennie. Koniec w Szkole Głównej Handlowej, gdzie zwycięzcy zostanie wręczona najnowsza książka profesora “Wolność. Równość. Demokracja”, poświęcona wartościom takim jak wolność i państwo prawa.

LICYTACJA na stronie Allegro.pl

Osoba kontaktowa w sprawie aukcji: Jan Kożuchowski [email protected]

Żyrafę z filmu „Pan T.”: została pomalowana przez Leszka Balcerowicza w scenie filmu Marcina Krzyształowicza pt. „Pan T.”, w którym wystąpił w roli emerytowanego profesora filozofii obok Kazimierza Kutza i Jacka Fedorowicza.

Żyrafa została podpisana przez Leszka Balcerowicza.

LICYTACJA na stronie Allegro.pl