Forum Obywatelskiego Rozwoju

Forum Obywatelskiego Rozwoju poszukuje obecnie kandydata/kandydatki na stanowisko:pracownik/pracowniczka Sekretariatu FOR.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

– prace administracyjne: obsługa korespondencji, połączeń telefonicznych, organizacja spotkań, podróży służbowych, wsparcie w organizacji wydarzeń firmy itp.;

– ogólna organizacja biura: zaopatrzenie, kontakt z firmami świadczącymi usługi dla biura, wsparcie Zarządu oraz pracowników innych działów w prowadzonych projektach;

– przygotowywanie pism, wniosków, zleceń i innych dokumentów;

– dbanie o wizerunek Fundacji

– koordynację kalendarza spotkań Zarządu i Rady FOR. 

Oczekiwania wobec kandydatów:

– dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office;

– bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

– dobra organizacja pracy;

– komunikatywność i kultura osobista;

– dokładność i obowiązkowość;

– dostępność w wymiarze 40 godzin tygodniowo;

– mile widziany status studenta.

Oferujemy:

– możliwość zdobycia nowych i wartościowych doświadczeń w dużej pro-wolnościowej organizacji pozarządowej;

– życzliwą atmosferę w młodym i energicznym zespole.


Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]  z dopiskiem „Pracownik/pracowniczka sekretariatu” do 31 sierpnia. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w CV. Aplikacje pozbawione zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w CV oraz liście motywacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko ……………………………… Administratorem danych osobowych jest Forum Obywatelskiego Rozwoju – FOR.


Aby wziąć udział w kolejnych rekrutacjach organizowanych przez Forum Obywatelskiego Rozwoju, prosimy dodatkowo o dołączenie poniższej zgody.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Forum Obywatelskiego Rozwoju – FOR. Wycofanie zgody jest możliwe w dowolnym momencie. Przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych, które miało miejsce przed wycofaniem zgody pozostaje zgodne z prawem.