Forum Obywatelskiego Rozwoju

Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze najnowszej książki prof. Leszka Balcerowicza, pt. „Wolność, rozwój, demokracja” oraz raportu FOR: „Perspektywy dla Polski. Polska gospodarka w latach 2015-2017 na tle lat wcześniejszych i prognozy na przyszłość”.

Aby wziąć udział w konkurskie należy wejść na naszą stronę na Facebooku (www.fb.com/fundacjafor) i odpowiedzieć na jedno proste pytanie w komentarzu pod postem konkursowym:  „Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić najnowsza książka prof. Leszka Balcerowicza i nasz raport „Perspektywy dla Polski”?”.  Spośród Waszych odpowiedzi wybierzemy 3 najciekawsze i rzeczowe, których autorzy otrzymają książki z autografem oraz raporty FOR.  

Konkurs trwa do niedzieli, 10 grudnia 2017 r. do godziny 23:59.

Nazwiska zwycięzców konkursu ogłoszone zostaną w poniedziałek, 11 grudnia 2017 r.

Regulamin konkursu dostępny poniżej.


„Wolność, rozwój, demokracja” to zbiór najważniejszych tekstów Leszka Balcerowicza z prasy polskiej i zagranicznej. Również tych z szuflady, nigdy nie publikowanych. Teksty rozproszone, zebrane teraz w jeden tom, stały się znakomitym obrazem Polski i świata z ostatnich lat. Autor nadaje takim pojęciom jak demokracja, kapitalizm, państwo socjalne właściwy sens, walcząc z ich zakłamywaniem.

Data premiery: 2017-09-13
Wydawnictwo: Czerwone i Czarne
Liczba stron: 413

 

Raport FOR: „Perspektywy dla Polski. Polska gospodarka w latach 2015-2017 na tle lat wcześniejszych i prognozy na przyszłość” – całościowy i fachowy raport na temat stanu polskiej gospodarki.