Forum Obywatelskiego Rozwoju

Miło nam poinformować, że FOR objął patronat nad Kongresem Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego.

Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego to autorska inicjatywa Koła Naukowego Prawa Bankowego działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i jednocześnie największa w naszym kraju konferencja, dotycząca bankowości, rynku kapitałowego i finansów, organizowana przez studentów.

W tym roku mamy zaszczyt zaprosić na dziewiątą edycję tego unikatowego projektu. IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego odbędzie się 19 i 20 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa). W ciągu dwóch dni wypełnionych wystąpieniami i panelami dyskusyjnymi z udziałem cenionych ekspertów poruszone zostaną bieżące tematy dotyczące między innymi roli banków na rynku inwestycyjnym private equity i venture capital, fintechowej rewolucji, bankowości inwestycyjnej w świetle dyrektywy MIFID II, czy wyzwań sektora bankowego w świetle Brexit. Wśród prelegentów tegorocznej edycji pojawią się przedstawiciele największych polskich i międzynarodowych kancelarii takich jak: Allen&Overy, Olesiński&Wspólnicy, Weil, PWC Legal czy SSW.

Celami Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego są: integracja biznesu, prawa i środowiska akademickiego, stworzenie uniwersalnej platformy wymiany poglądów oraz wzrost świadomości i zainteresowania w dziedzinie bankowości i prawa finansowego.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Finansów, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Związku Banków Polskich, Forum Obywatelskiego Rozwoju, Instytutu Allerhanda, Biura Informacji Kredytowej, Business Centre Club, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Partnerami medialnymi IX Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego są: Rzeczpospolita, Pap Biznes, Bankier.pl, aleBank.pl, miesięcznik finansowy BANK, Stockwatch, Law Business Quality i studentprawa.pl.

Zachęcamy do obserwowania strony Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego w portalu Facebook oraz profilu wydarzenia na LinkedIn. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim Kongresie Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego. Formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem: www.ixkongres.evenea.pl. Udział w Kongresie jest całkowicie bezpłatny.