Forum Obywatelskiego Rozwoju

Szanowni Państwo,
oddajemy w Państwa ręce „FORum” – publikację naszej Fundacji, która zastąpi tradycyjny raport z bieżącej działalności. Chcemy, by mogli Państwo się zapoznać z naszymi działaniami, ale również szerzej z ideą, która leży u podstaw naszego funkcjonowania. Będziemy zapraszać na nasze łamy polskich i zagranicznych autorów związanych z myślą wolnościową, a także publikować najciekawsze wypowiedzi naszych ekspertów, jak również osób piszących na
Blogu Obywatelskiego Rozwoju.
Chcemy tym samym zachęcić Państwa do wspólnej aktywności z FOR: organizowania spotkań z naszymi ekspertami, pisania własnych tekstów, a także do wsparcia finansowego.
Ponadto chcemy informować Państwa o planach na najbliższe miesiące związanych z pracą analityczną, jak również rozmaitymi wydarzeniami organizowanymi przez Fundację. Pierwsza połowa roku była bardzo intensywna:  nasi eksperci kilkanaście razy w tygodniu gościli i cytowani byli w największych polskich mediach w kontekście bieżących propozycji rządu oraz naszych własnych analiz, zorganizowaliśmy Wiosenną Szkołę Leszka Balcerowicza,  międzynarodową konferencję Free Market Road Show, a także zakończyliśmy VII edycję projektu Komiksy Ekonomiczne.
Zachęcamy do lektury „FORum” i wsparcia FOR-u, a za współpracę w pierwszej połowie tego roku serdecznie wszystkim Współpracownikom, Darczyńcom i Sympatykom dziękujemy.

Agata Stremecka,
prezes zarządu Fundacji FOR