Forum Obywatelskiego Rozwoju

Zapraszamy na wykład otwarty „Następne 25 lat – jakie reformy musimy przeprowadzić, by dogonić Zachód?”, głównego ekonomisty Forum Obywatelskiego Rozwoju Aleksandra Łaszka w ramach Europejskiego Kongresu Finansowego 2016.

Wykład odbędzie się 15 czerwca o godzinie 16.15 w sali głównej Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie.

Zainicjowany w 2011 roku Europejski Kongres Finansowy jest debatą o bezpieczeństwie i stabilności Unii Europejskiej, debatą o dobrych, rozwiązaniach dla wspólnego sukcesu Polski i Unii Europejskiej. Celem Kongresu jest również prezentacja polskiego punktu widzenia w międzynarodowych debatach na temat rozwoju i bezpieczeństwa.

Kongres współtworzą jego uczestnicy. Corocznie w Kongresie uczestniczy ponad 1000 przedstawicieli europejskich i krajowych instytucji administracyjnych, przedstawicieli świata biznesu, polityki i nauki, regulatorów i nadzorców oraz mediów. W ciągu dotychczasowych pięciu edycji Kongresu ponad 6000 uczestników wzięło udział w ponad 180 debatach EKF Współorganizatorami i Partnerami . Kongresu są liderzy polskiej gospodarki, instytucje samorządu gospodarczego oraz organizacje pozarządowe.

Czytaj więcej: http://www.efcongress.com/pl/o-efc

Raport: Następne 25 lat – jakie reformy musimy przeprowadzić, by dogonić Zachód