Forum Obywatelskiego Rozwoju

14 kwietnia br. rozpoczęła się rekrutacja do VI edycji projektu CEMS Chance, która wyłoni uczniów klas III gimnazjum oraz I szkół ponadgimnazjalnych, objętych innowacyjnym programem CEMS Chance VI. Tegoroczna, wiosenna edycja projektu odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w dniach od 20 do 23 maja w Warszawie.

Jest to 4-dniowy cykl warsztatów i szkoleń organizowanych przez grupę studentów z CEMS Clubu Warszawa, działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Organizatorzy stawiają sobie za cel wzbudzenie chęci do zaplanowania rozwoju osobistego, wykształcenie umiejętności związanych z przedsiębiorczością, autoprezentacją i zarządzaniem czasem, zapoznanie ze specyfiką certyfikatów językowych. Poza tym każdy uczestnik będzie miał możliwość zbadania własnych predyspozycji zawodowych oraz wzięcia udziału w warsztatach dotyczących planowania przyszłości i projektowania ścieżki kariery.

Oprócz interesującego programu dużą zaletą projektu jest jego ogólnopolski charakter – możliwość spędzenia czasu z rówieśnikami z niemalże wszystkich województw. Każdemu uczestnikowi zostanie dodatkowo przydzielony mentor, którego zadaniem będzie wsparcie merytoryczne zarówno w trakcie projektu, jak i po jego zakończeniu. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzenia stolicy Polski, a także odwiedzenia wielu ciekawych i nieprzeciętnych miejsc.

Szczegółowe informacje o projekcie wraz z formularzem rekrutacyjnym i regulaminem znajdują się na stronie www.cemschance.pl. Udział w CEMS Chance VI jest nieodpłatny. Termin zgłoszeń mija 5 maja 2014 r.

Forum Obywatelskiego Rozwoju jest patronem wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy: http://cemschance.pl/rekrutacja

Dowiedz się więcej na stronie cemschance.pl

Zachęcamy również do obejrzenia filmu z 4 edycji projektu pod TYM ADRESEM