Forum Obywatelskiego Rozwoju

Warszawa, 27 lipca 2012 r.

„Lato z książką”
11-12 sierpnia, godz. 12.00
Łeba, Port jachtowy, ul. Jachtowa 8


W imieniu Zysk i S-ka Wydawnictwa mamy przyjemność zaprosić do udziału w wydarzeniu „Lato z książką”, którego Forum Obywatelskiego Rozwoju jest Partnerem. Odbędzie się ono w weekend 11-12 sierpnia 2012 r. w Łebie.

Jest to innowacyjny projekt, organizowany po raz pierwszy i mamy nadzieję, że nie ostatni.
Podczas tych pełnych atrakcji dni będą Państwo mogli spotkać się z popularnymi autorami, których książki publikowane są przez Zysk i S-ka Wydawnictwo. W Łebie pojawią się m.in.: Robert Gwiazdowski, Małgorzata Kalicińska, Sławomir Cenckiewicz, Zofia Kucówna i Jacek Pałkiewicz.

Każdy z autorów zaprezentuje swoje książki i odpowie na wszelkie pytania gości „Lata z książką”. Będzie to także okazja, aby indywidualnie porozmawiać z twórcami, otrzymać autograf oraz zrobić wspólne zdjęcie. Pełna lista zaproszonych autorów pojawi się na stronie www.zysk.com.pl oraz na facebooku Zysk i S-ka Wydawnictwa.

Wśród licznych atrakcji znajdą się również prezentacje nowoczesnych form przedstawienia czytelnictwa, tj. silent booki. Zapoznamy Państwa także z procesem powstawania książki, od momentu przesłania przez autora maszynopisu do samej premiery.

Nie zabraknie też czasoumilaczy dla najmłodszych, począwszy od czytania bajek, poprzez gry, zabawy i konkursy. Idealnym dodatkiem do lektury bywa często filiżanka małej czarnej, dlatego też impreza będzie urozmaicona o pokaz parzenia kawy przez profesjonalnych baristów, połączony z degustacją.

Pokażmy, że Polska kocha czytać!