Forum Obywatelskiego Rozwoju

Forum Obywatelskiego Rozwoju jest partnerem publikacji „NA KRAWĘDZI. OPOWIEŚCI O KRYZYSIE” pod red. Graydon Carter, która ukazała się w 2011 roku nakładem Wydawnictwa Kurhaus Publishing.

Obecny kryzys trzeba zrozumieć, a amerykański zespół biznesowych dziennikarzy Vanity Fair nakreślił jego świetny portret. „Na Krawędzi” to eseje o ludziach, władzy, pieniądzach, próżności i głupocie. Napisane z lekkością, czasem uszczypliwym dowcipem, teksty najlepszych autorów amerykańskiego magazynu Vanity Fair.

„Na Krawędzi” to historie prawdziwe, godzina po godzinie zapis najważniejszych i najciekawszych momentów kryzysu gospodarczego.

„Ta książka pozwala zrozumieć mechanizm, który doprowadził gospodarki Zachodu na skraj upadku, a czyta się ją jak powieść sensacyjną. Zdecydowanie warto!” – pisze najnowszy numer Forbesa.

Książka jeszcze do końca marca jest dostępna w działach prasowych sieci Empik.

A jesli ktoś chciałby otrzymać ją za darmo, to dzięki uprzejmości Kurhaus Publishing mamy 5 egzemplarzy do rozdania. Wystarczy do środy, 14 marca, do godz. 10 wysłać maila na adres: [email protected], podając w jego tytule nazwę miasta, którego zdjęcie jest tłem okładki „Na Krawędzi”. Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy pięć, których nadawcy otrzymają książkowy upominek. Uwaga – w losowaniu wezmą udział tylko te adresy mailowe, które są na liście odbiorców Newslettera FOR. Polecamy jego subskrypcję poprzez formularz na głównej stronie.


Dodano: 2012-03-14

Informujemy, że osoby, których nazwiska zostały wylosowane, jeszcze dziś otrzymają informację drogą mailową. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Prawidłowa odpowiedź to oczywiście Nowy Jork.