Forum Obywatelskiego Rozwoju

MOSTY EKONOMICZNE to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najbardziej popularnych inicjatyw Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Tegoroczna, 7. Edycja odbędzie się w dniach 1-4 marca w Warszawie.

W projekcie udział wezmą najlepsze polskie uczelnie ekonomiczne:

  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie,
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu,
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach,
  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,
  • Uniwersytet Szczeciński oraz
  • Uniwersytet Gdański.

MOSTY EKONOMICZNE to zabawa i budowanie nowych znajomości, jednak główną ideą tego projektu jest rozwijanie zdolności do pracy w grupie, współpracy, a przede wszystkim wzbogacanie wiedzy ekonomicznej.

W tym celu Szkoła Główna Handlowa przygotowała dla swych gości niezwykle bogaty merytorycznie program. Rozmaite wykłady, warsztaty, spotkania oraz case studies to tylko część tego co „warszawska” edycja MOSTÓW EKONOMICZNYCH ma do zaoferowania. A wszystko to poprowadzone przez wykładowców Szkoły Głównej Handlowej, a także zaproszone do współpracy firmy oraz osoby publiczne cieszące się autorytetem w dziedzinie ekonomii.

Tematem tegorocznej edycji MOSTÓW EKONOMICZNYCH jest „Warsaw – financial city”.

W trakcie poprzednich edycji Szkoła Główna Handlowa miała zaszczyt gościć osoby takie jak: Leszek Balcerowicz, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Jerzy Hausner, Peter Jungen, Kazimierz Marcinkiewicz, Tadeusz Mosz, Witold Orłowski, Paweł Poncyliusz oraz Leszek Czarnecki.

Organizatorzy tegorocznej edycji robią wszystko, aby utrzymać tak wysoki poziom MOSTÓW EKONOMICZNYCH, tak więc będzie ona wspierana między innymi przez Alior Bank, PWC oraz Fundację Instytut Ludwiga von Misesa, a także wiele innych.

Patronat nad projektem objęli Rektor SGH, SF BCC Warszawa i Forum Obywatelskiego.Rozwoju.

Ponadto uczestników czekają ciekawe konkursy.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie projektu www.mostyekonomiczne.pl oraz na Facebook’u.

Serdecznie zapraszamy!