Forum Obywatelskiego Rozwoju

24 listopada – POZNAŃ

W najbliższy czwartek, 24 listopada prof. Leszek Balcerowicz spotka się ze studentami i całą społecznością Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W godz. 14.30 – 16.00 w Auli Uczelni wygłosi wykład pt. „Co z euro?” .

Wykład poprzedzi konferencja prasowa Pana Profesora o godz. 13.15 w sali 103 w gmachu głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (al. Niepodległości 10, I piętro).


 


28 LISTOPADA – DĄBROWA GÓRNICZA, KATOWICE

Z kolei w poniedziałek, 28 listopada o godz. 12 prof. Leszek Balcerowicz podczas uroczystej gali w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbierze nagrodę EDUKATORA ROKU w kategorii „Europejski wymiar edukacji” w dowód uznania za wspieranie inicjatyw naukowo-badawczych oraz działalność na rzecz dynamizowania i rozwoju polskiej myśli ekonomicznej. Podczas uroczystości Laureat wygłosi wykład pt. „Walka o wolność w różnych ustrojach”. Więcej >>

Przed uroczystością, o godz. 11.30 odbędzie się konferencja prasowa, która będzie miała miejsce w sali 227 w budynku uczelni przy ul. Cieplaka 1c.

Później, tego samego dnia o godz. 15.50 prof. Leszek Balcerowicz będzie gościł na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (Aula A, ul. Bogucicka 3), gdzie wygłosi wykład dla studentów, kadry akademickiej i gości.

Serdecznie zapraszamy!