Forum Obywatelskiego Rozwoju

Wiosenna Szkoła Leszka Balcerowicza to wyjątkowe przedsięwzięcie organizowane przez Fundację FOR.

Jest ono adresowane do studentów wszystkich lat i kierunków studiów, tegorocznych absolwentów oraz doktorantów, interesujących się zagadnieniami z zakresu socjologii, ekonomii i polityki.

Aby wziąć w nim udział należało do 13 maja br. przesłać pracę pt. ?Grecka lekcja ekonomii, czyli jakich reform potrzebuje Polska, aby nie powtórzyć losów Grecji?”.

Na konkurs wpłynęło 116 prac. Ze względu na bardzo wysoki poziom tekstów, organizatorzy postanowili wybrać 30 prac, zamiast przewidzianych 25. Ich autorzy wezmą udział w trzydniowym seminarium zatytułowanym: ?Grecka lekcja dla polskiej gospodarki” w dniach 21-23 maja 2010 r. (piątek-niedziela) w Warszawie.

Osoby zakwalifikowane do udziału w Wiosennej Szkole Leszka Balcerowicza 2010 (w kolejności alfabetycznej):

1. Binienda Tomasz z Poniatowa (Szkoła Główna Handlowa)
2. Chrzanowski Karol ze Stanisławowa Długiego (Szkoła Główna Handlowa)
3. Ciuruś Piotr z Tarnowa (Szkoła Główna Handlowa)
4. Duda Justyna z Tych (Akademia Ekonomiczna w Katowicach)
5. Dutkiewicz Michał z Warszawy (Szkoła Główna Handlowa)
6. Dyrda Bartosz z Tarnobrzegu (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)
7. Głowacka Małgorzata z Warszawy (Szkoła Główna Handlowa)
8. Górnowicz Karol z Bydgoszczy (Szkoła Główna Handlowa)
9. Grajdura Grzegorz z Wrocławia (Uniwersytet Wrocławski)
10. Grudziński Tomasz z Częstochowy (Szkoła Główna Handlowa)
11. Guzikowski Mateusz z Koszalina (Szkoła Główna Handlowa)
12. Janota Agnieszka z Pruszkowa (Szkoła Główna Handlowa)
13. Janowski Bartosz z Otwocka (Szkoła Główna Handlowa i Uniwersytet Warszawski)
14. Jaskulski Dominik z Żor (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)
15. Kociel Ewelina z Łukowa (Szkoła Główna Handlowa)
16. Kołodziejczyk Tomasz z Poniatowa (Szkoła Główna Handlowa)
17. Konopczak Karolina z Warszawy (Szkoła Główna Handlowa)
18. Krajewska Dominika z Warszawy (Uniwersytet Warszawski)
19. Lipińska Magdalena z Chojnic (Uniwersytet Warszawski i Szkoła Główna Handlowa)
20. Olko Damian z Tarnowa (Uniwersytet Warszawski)
21. Pomorski Piotr z Lublina (Szkoła Główna Handlowa)
22. Sabat Mateusz z Kielc (Szkoła Główna Handlowa)
23. Sieroń Arkadiusz z Łodzi (Szkoła Główna Handlowa)
24. Szeliga Natalia z Marek (Szkoła Główna Handlowa)
25. Trzeciakowski Rafał z Warszawy (Szkoła Główna Handlowa)
26. Walczak Magdalena z Łodzi (Szkoła Główna Handlowa)
27. Wiak Katarzyna z Nowej Rudy (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)
28. Wójcik Elżbieta z Łączki Kucharskie (Uniwersytet Warszawski)
29. Zysnarska Ewa z Gdyni (Uniwersytet Gdański)
30. Zieliński Paweł z Rudy Śląskiej (Szkoła Główna Handlowa)

Serdecznie gratulujemy!

Nazwiska laureatów nagród specjalnych zostaną ogłoszone podczas seminarium w dn. 22.05.2010 r.

Osoby, które nie zakwalifikowały się w tej edycji, zachęcamy do wzięcia udziału w Jesiennej Szkole Leszka Balcerowicza 2010.

Wiosenna Szkoła Leszka Balcerowicza realizowana jest dzięki wsparciu Fundacji im. Friedricha Naumanna – Fundacji na Rzecz Wolności.

Więcej o Wiosennej Szkole Leszka Balcerowicza