Forum Obywatelskiego Rozwoju

Czy zarządzanie dziewiętnastowieczną farmą na Dzikim Zachodzie może być interesujące?

Już wkrótce w Pekinie rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie – najlepsi sportowcy będą walczyć o medale.
Polscy programiści przygotowali konkurencyjną imprezę – „Farmerską Olimpiadę”. Odbędzie się ona w tym samym czasie co Olimpiada pekińska (początek 8 sierpnia o godz. 20), każdy może wziąć w niej udział, a do wygrania są m.in. 3 laptopy! Przewidzianych jest 10 dyscyplin rodem z Dzikiego Zachodu – np. „rodeo”, „polowanie na bizony” czy „płukanie złota”.
Rozgrywki będą bardzo zróżnicowane i każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział we wszystkich konkurencjach rozgrywając łącznie nawet 60 gier! Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny, a dzięki podziałowi na 3 kategorie wagowe nawet początkujący gracze mają realne szanse wygrania atrakcyjnych nagród, m.in. 3 laptopów, 9 iPodów, pamięci flesh, kubki, gry i książki. A to wszystko na portalu www.farmersi.pl.

Grać można za darmo, a jedyne co jest wymagane, oprócz dostępu do internetu, to otwarta głowa i kilkanaście minut dziennie. W tej oryginalnej grze strategicznej wygrywa się wyłącznie dzięki trafnym decyzjom. Na początku każdej rozgrywki gracze mają jednakowe warunki startowe, a celem gry jest rozwijanie swojej farmy lepiej niż konkurenci.

Więcej o Farmerskiej Olimpiadzie na www.farmersi.pl