"Skutecznie promujemy wolność"

EN

2018-08-10

Pracownik/pracowniczka sekretariatu/asystent/asystentka Zarządu i Przewodniczącego Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju

Forum Obywatelskiego Rozwoju poszukuje obecnie kandydata/kandydatki na stanowisko: pracownik/pracowniczka sekretariatu/asystent/asystentka Zarządu i Przewodniczącego Rady FOR.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

- prace administracyjne: obsługa korespondencji, połączeń telefonicznych, organizacja spotkań, podróży służbowych, wsparcie w organizacji wydarzeń firmy itp.;

- ogólna organizacja biura: zaopatrzenie, kontakt z firmami świadczącymi usługi dla biura, wsparcie Zarządu oraz pracowników innych działów w prowadzonych projektach;

- przygotowywanie pism, wniosków, zleceń i innych dokumentów;

- dbanie o wizerunek Fundacji

- koordynację kalendarza spotkań Zarządu i Rady FOR. 

Oczekiwania wobec kandydatów:

- dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office;

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

- dobra organizacja pracy;

- komunikatywność i kultura osobista;

- dokładność i obowiązkowość;

- dostępność w wymiarze 40 godzin tygodniowo;

- mile widziany status studenta.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia nowych i wartościowych doświadczeń w dużej pro-wolnościowej organizacji pozarządowej;

- życzliwą atmosferę w młodym i energicznym zespole.


Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@for.org.pl  z dopiskiem „Pracownik/Pracowniczka sekretariatu/asystent/asystentka Zarządu i Przewodniczącego Rady FOR.” do 31 sierpnia. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w CV. Aplikacje pozbawione zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w CV oraz liście motywacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik/pracowniczka sekretariatu/asystent/asystentka Zarządu i Przewodniczącego Rady FOR. Administratorem danych osobowych jest Forum Obywatelskiego Rozwoju – FOR.

 


Aby wziąć udział w kolejnych rekrutacjach organizowanych przez Forum Obywatelskiego Rozwoju, prosimy dodatkowo o dołączenie poniższej zgody.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Forum Obywatelskiego Rozwoju – FOR. Wycofanie zgody jest możliwe w dowolnym momencie. Przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych, które miało miejsce przed wycofaniem zgody pozostaje zgodne z prawem. 

Zobacz również:
FOR

Wspierają nas