"Skutecznie promujemy wolność"

EN

2013-12-11

Zaproszenie na konferencję "Czekając na otwarte rządy"

Zaproszenie na konferencję

Forum Obywatelskiego Rozwoju w imieniu członków Koalicji na rzecz Otwartego Rządu zaprasza do udziału w konferencji "Czekając na otwarte rządy", która odbędzie się w dniu 18 grudnia (środa) o godz. 11.00 w Siedzibie Fundacji im. Stefana Batorego, ul. Sapieżyńska 10a.

Podczas konferencji zostanie przedstawiona publikacja "Czekając na otwarte rządy. Raport otwarcia Koalicji na rzecz Otwartego Rządu". W raporcie tym opisany został stan prawno-instytucjonalny i praktyka działań w czterech obszarach kluczowych dla idei otwartego rządu.

Konferencję poprowadzi Grażyna Kopińska. Tezy raportu przedstawią: Krzysztof Izdebski (Sieć Obywatelska Watchdog Polska), Łukasz Jachowicz (Centrum Cyfrowe Projekt: Polska), Grażyna Czubek (Program Odpowiedzialne Państwo Fundacji Batorego), Grzegorz Makowski (Program Odpowiedzialne Państwo Fundacji Batorego), Rafał Trzaskowski (minister administracji i cyfryzacji), Jacek Cichocki (minister-członek Rady Ministrów, szef Kancelarii PRM), Elżbieta Witek (posłanka na Sejm, PiS), Waldemar Pawlak (poseł na Sejm, PSL), Grzegorz Napieralski (poseł na Sejm, SLD).

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 16 grudnia e-mailem na adres op@batory.org.pl lub telefonicznie - (022) 536 02 71. Aktualne informacje o programie konferencji będa zamieszczane na stronie www.otwartyrzad.org.pl.